NAROZENINY

🎁 SLAVÍM NAROZENINY A MÁM DÁRKY I PRO TEBE 🎁 
POJĎ SLAVIT SE MNOU A ROZBAL SI TEN SVŮJ!

Narozeniny vnímám jako den oslavy toho, že jsme se narodily, přišly na tento svět, přišly jsme sdílet naši Přítomnost a naše Dary.

A proč 1+1? Protože jsem se narodila 11. a miluji číslo 11.

ČLENSTVÍ V KLUBU 1+1

Kup si roční členství v Klubu a získej celý druhý rok jako DÁREK!

Klub je pro Tebe, ať už začínáš, nebo jsi již zkušená asistentka. A to jen za 32,7 Kč/den.

Získáš 24 měsíců VIP členství v Klubu se všemi dostupnými materiály a 150 hodin výukových videí, každý týden online Mastermind, 2x měsíčně individuální mentoring a mou neustálou podporu a možnost se kdykoli ptát, když zrovna potřebuješ.

ČLENSTVÍ FEMME🌸INSPIRE 1+1

Když si zakoupíš členství na jeden měsíc, dostaneš druhý měsíc jako dárek. Protože inspirace je jiskra, která zapaluje naše kreativitu.

A mít možnost se zeptat kdykoli, když zrovna potřebuješ, ne až, když na Tebe má někdo čas, je k nezaplacení. Nemusíš jít cestou podnikání a virtuální asistence sama.

za 25Kč/den můžeš získat odpověď, podporu, inspiraci nebo radu “na WhatsAppu” kdykoli, kdy právě Ty potřebuješ.

MENTORING 1+1

Při zakoupení jedné hodiny mentoringu, dostaneš druhou jako dárek.🎁

Vím, jak je důležité mít někoho z našeho oboru, kdo nás (na)vede, když se cítíme nejisté, ztracené nebo nevíme přesně, jaký další krok bychom měly udělat a potřebujeme se poradit, proč nám něco nefunguje.

Já jsem s VA začala v roce 2009 a brala bych všemi 10 mít tehdy někoho, koho bych se mohla zeptat a dostat se tak daleko rychleji ze zaměstnání na volnou nohu… a v mém případě až na Bali. 😍

NEKONEČNÁ VDĚČNOST ZA ŽIVOT

LET S VIRTUÁLNÍ ASISTENCÍ

DNŮ OD NAROZENÍ

Darja-foto-profil

Darja

Vědomá mentorka, virtuální asistentka a milovnice Života

“V této nové službě pomohu Ženám pokročilým, ale i těm, které jsou teprve na začátku. Budu Tvou Průvodkyní a mentorkou na telefonu a kdykoli se v Tobě objeví otázka, nebo si někde nebudeš jistá, můžeš napsat…

Virtuální asistentkou jsem od roku 2009, seberozvojem se aktivně zabývám od roku 2001 a meditacemi od roku 1988, a tak vše, o čem mluvím a předávám, je založeno na osobních zkušenostech. Nebojím se předávat mé letité know-how, protože to, co nás doopravdy odlišuje i spojuje, je autenticita.”