fbpx

FemmeInspire

Služba pro ženy v podnikání, která poskytuje inspiraci, rady a podporu kdykoli a kdekoli. Formou audio a textových zpráv mi můžeš položit otázky o virtuální asistenci a podnikání a získat odpovědi, podporu či urgentní pomoc bez čekání na termín konzultace.

O FemmeInspire

FemmeInspire je určeno pro Ženy, které chtějí podnikat radostně a úspěšně a hledají pomoc při dosahování svého podnikatelského potenciálu.

S využitím pohodlného prostředí aplikace WhatsApp můžeš využít službu bez ohledu na čas a místo.

Pro koho je FemmeInspire?

Jsi virtuální asistentka a občas se potřebuješ rychle nebo krátce něco zeptat? Na služby, klienta, na schůzku, která Tě čeká či řešit až krizovou situaci?

Nebo chceš s virtuální asistencí začít a chceš podporu, kam se budeš moci kdykoli obrátit a dostat rady či pomoc, když nebudeš vědět kudy kam? Potom je přesně pro Tebe…

Jak FemmeInspire probíha?

FemmeInspire si můžeš koupit na 1 nebo na 3 měsíce. Na začátku Tě čeká vstupní konzultace, kde mi přiblížíš svou situaci a prozradíš, kam bys ráda došla, co je Tvým cílem.

Už  zde si společně nastavíme další kroky a dostaneš tipy, jak dál…

Poté kdykoli budeš potřebovat, nebudeš vědět nebo se prostě zasekneš, mi můžeš na WhatsApp poslat zprávu…

Objednávka členství FemmeInspire

Darja-foto-profil

Darja

Vědomá mentorka, virtuální asistentka a milovnice Života

“V této nové službě pomohu Ženám pokročilým, ale i těm, které jsou teprve na začátku. Budu Tvou Průvodkyní a mentorkou na telefonu a kdykoli se v Tobě objeví otázka, nebo si někde nebudeš jistá, můžeš napsat…

Virtuální asistentkou jsem od roku 2009, seberozvojem se aktivně zabývám od roku 2001 a meditacemi od roku 1988, a tak vše, o čem mluvím a předávám, je založeno na osobních zkušenostech. Nebojím se předávat mé letité know-how, protože to, co nás doopravdy odlišuje i spojuje, je autenticita.”