fbpx

Mentoring s Darjou

Už nějakou dobu podnikáš, ale pořád si ještě nevíš rady s cenotvorbou? Nebo se ti nedaří získat nové klienty? Máš malé děti a máš strach, jestli dokážeš svoji práci skloubit s péčí o rodinu? Cítíš, že potřebuješ pracovat efektivněji? Nevěříš si? Neumíš se prezentovat, nebo se stydíš? Nevíš, jak komunikovat s klienty, co po nich vlastně chtít?

Objednej se na individuální mentoring a probereme vše,
co ti stojí v cestě k tomu, abys byla šťastnou a úspěšnou virtuální asistentkou.

Máš jen rychlou otázku?

Zavolejme si na 20 minut.

Setkáš se ve svém podnikání občas s otázkou, se kterou bys potřebovala poradit, podívat se na to z jiného pohledu, ale zároveň, aby to nebyla rada jen tak obecná, ale přímo pro Tebe?

Pro tyto případy je možnost se objednat na tuto rychlo-konzultaci, kdy máš prostě jednu otázku či téma, se kterým potřebuješ poradit, ujistit se, získat nový pohled, ale není třeba se v tom nějak “pitvat”. 

Máš více otázek?

Budu se Ti věnovat minimálně 60 minut.

Čas od času každý z nás potřebuje radu. Od někoho, kdo rozumí jeho oboru a zná tu “druhou stranu”, ať už co se týká podnikání, či osobních témat. A toto u mě najdeš…

Při této konzultaci máš čas si vše promyslet, reagovat, ptát se, pokud něčemu nerozumíš. Především, když se jedná o téma, kde Ti nestačí jen láskyplně “nakopnout”, ale chceš se svým tématem jít pořádně do hloubky a naplánovat další kroky.

Nerada telefonuješ?

Femme🌸Inspire – textová služba na WhatsApp

Míváš často otázky, nechceš do žádného kurzu a konzultace je zbytečně moc dlouhá?

Díky této službě mi budeš moci kdykoli napsat na WhatsApp, co Tě právě zajímá, co potřebuješ. Ať už formou textové nebo audio zprávy Ti odpovím do 48 hodin. Nezáleží, zda budeš mít otázek 10 nebo 50. Můžeš mi napsat kdykoli Tě otázka zrovna napadne, ať už budeš v tramvaji, na letišti nebo doma u stolu.

 

“Důvěřuj procesu, vykroč a společně to zvládneme…”

Objednej se…

Čemu se můžeme na konzultaci věnovat?

Pomůžu Ti:

 

 • rozhodnout se, jestli s virtuální asistencí začít a jaké služby nabízet
 • nastavit si cenotvorbu tak, abys získala finanční svobodu
 • objevit výhody i nevýhody má online podnikání právě pro Tebe
 • najít cestu, jak to, co děláš ve svém zaměstnání, dělat i online
 • překonat strach z kroku do neznáma i pochyby, jestli zvládneš podnikání
 • naplánovat si práci a mít dostatek času na rodinu, koníčky a cestování
 • pracovat efektivněji a s větší radostí
 • překonat náročné období, kdy máš pocit, že nevíš, jak dál
 • rozvíjet své podnikání a neustále růst
 • podnikat žensky bez tlaku na výkon či výsledky, a přitom být šťastná, finančně zabezpečená a žít v hojnosti.

Jak pracuji?

Podnikání chápu jako jednu z cest k radostnému a šťastnému životu, takže se nemusíš bát, že na tebe vychrlím univerzální moudra, načtené poučky či nezáživná fakta. Podnikání jsem si vždycky velmi užívala a vše, o čem mluvím a s čím Ženám pomáhám, vychází pouze z mé vlastní zkušenosti – ať jde o podnikání, či o Tvůj vztah k ženství, k Sobě, k hodnotě, k rodině, partnerovi,…

 

Nepomůžu ti, pokud…

 • chceš, abych ti já sama nastavila celé podnikání od administrativy, nabídky služeb a cenotvorby až po nalezení klienta. Já Tě mohu inspirovat, poradit, ale nakonec je vše vždy na Tobě.
 • chceš, abych ti za jednu hodinu předala veškeré informace o virtuální asistenci od A do Z. V takovém případě tě zvu do Klubu virtuálních asistentek, kde na to máš daleko více času.
 • nechceš pro úspěch svého podnikání nic udělat a čekáš, že se změny stanou samy od sebe a bez námahy. Věřím, že to není Tvůj případ, jinak bys nebyla tady. 😉
 • chceš pouze dohodit nové klienty.

Nemusíš na to být sama...