Katalog nejen pro VA

 

Místo, kde je virtuální asistence DOMA.

Představuji Ti komplexní prostředí, kde se setkávají lidé hledající profesionální podporu a schopné virtuální asistentky, které nabízejí své dovednosti a know-how. Naše platforma je navržena tak, aby propojila ty, kteří chtějí efektivně delegovat úkoly, s těmi, kteří jsou připraveni poskytnout výjimečnou službu v oblasti virtuální asistence. Prozkoumej, jak se můžeš prezentovat, být více vidět a objev nové možnosti v profesionální prezentaci i spolupráci.

Buď vidět po boku těch nejlepších! Zaregistruj se do katalogu VA a získej možnost: mít svůj profil, psát články pro katalogový blog, zveřejňovat své free i placené produkty, získávat zvýhodněné ceny na konzultace/mentoring, ale také získát spoustu zvýhodněných cen od našich partnerů, např. na mentoringová školení, diáře, kurzy psaní, atpod.

Jaké jsou výhody katalogu?

 

  • Podnikáš s vlastní službou, jsi marketingová specialistka, virtuální asistentka, účetní, apod.
  • Můžeš teprve začínat, nebo podnikat již nějakou dobu
  • Vyplň registraci níže
  • Vyplň pravdivě dotazník, který Ti dorazí po spárování platby, a zašleš profilovou svou fotografii
  • Podnikatelky certifikované v Klubu VA mají členství v katalogu zdarma

“Život je to, co se děje, zatímco si děláme plány”

Jaké jsou podmínky katalogu?

 

  • Katalog spojuje podnikatelky ve službách – účetní, marketingové specialistky, virtuální asistentky,…
  • Spojuje podnikatelky z ČR i SK
  • Můžeš kromě svého profilu prezentovat a nabízet své produkty zdarma, ty placené a také své konzultace (po domluvě)
  • Patříš do skvělé komunity odvážných Žen, které si chtějí plnit své sny
  • Zveřejněné profily i produkty budou promovány v rámci skupin a sociálních sítí

Jaké jsou podmínky katalogu?

 

 Chceš se do Našeho katalogu pro VA přidat? 

Registruj se přes tento formulář. Jakmile se spáruje Tvá platba, dorazí Ti dotazník k vyplnění a poté již co nejdříve Tvé informace zpracujeme a zveřejníme.

Jak to celé vlastně vzniklo?

 

Každá cesta začíná přáním. A já jsem již v roce 2012 chtěla vytvořit platformu, kde se setkají Ženy, které se budou podporovat, ale i propojovat a spolupracovat. Nejen uzavřenou komunitu jako máme nyní, ale něco, co pomůže podpořit ještě více ty úžasné a šikovné Ženy, které jsou výborné v tom, co dělají, ale prezentace není jejich silná stránka, či oblíbená činnost.

A jsem velmi šťastná, že po letech zkoumání, která cesta je ta ideální, mohlo vzniknout spojení toho ideálního! V únoru 2021 mě oslovila Dara Blaha (i shoda jmen je prostě úsměvná😉 ), která je tvůrkyní katalogu #SpoluZaSny, a já se tak mohla spolupodílet jako AMBASADORKA PRO VA na vytváření prostoru pro virtuální asistentky. Aby se i virtuální asistentky mohly kvalitně prezentovat a přitom se věnovat tomu, co je jejich hlavní vášní.

A jelikož postupně katalog #SZS prošel proměnou, byl spuštěn 27.9.2023 KATALOG VA PŘÍMO DARJOU NA OSOBNÍM PROJEKTU WWW.LEKTORUM.CZ