fbpx

ONLINE KURZ

Staň se virtuální asistentkou

Ukážu ti, jak online dělat to, co umíš, co Tě baví, a vytvořit si tak podnikání, které ti do života přinese nejen peníze, ale především radost, svobodu a smysl.

Co je obsahem kurzu?

Provedu Tě základy o virtuální asistenci a online podnikání. Podíváme se na výhody, zda je tato práce vhodná i pro Tebe, jak se správně nacenit, kde můžeš najít své klienta a mnoho dalšího, co k virtuální asistenci patří…

Kurz obsahuje 11 video lekcí a 3 bonusové. Lekce jsou zaměřeny jak na teorii o virtuální asistenci, tak na praxi a především na Tebe.

V kurzu na Tebe čeká:

14 LEKCÍ & 12 VIDEÍ

Základy virtuální asistence vycházející z reálných zkušeností a 12letého know-how. Žádná suchá data, která se dočteš kdekoli, ale informace od skutečné virtuální asistentky.

TEORIE I PRAXE

Žádná nutná teorie, ale všechny informace zasazené do praktických cvičení, co vše potřebuješ pro své úspěšné podnikání a virtuální asistenci.

3x BONUS

Ke kurzu dostaneš i přístup ke 3 bonusům:
1. jedinečný záznam přednášky z konference Som Sama Sebou na téma: Podnikej a buď šťastná z května 2020
2. lekce s oblíbenými aplikacemi virtuálních asistentek
3. lekce o pracování na cestách

Reference

Na jaře, když jsem vinou koronaviru přišla o dosavadní práci, jsem stála po více než dvaceti letech práce znovu na začátku. Věděla jsem, že chci pokračovat v tom, co umím a že to chci předávat dál. Volba virtuální asistentky byla jasná. Když pak Darja vystavila pozvánku na Kurz pro virtuální asistentky, neváhala jsem ani minutu. Musím uznat, že mě kurz překvapil. Darja působí jako éterická víla, ale její kurz má pevnou strukturu, vysokou technickou kvalitu a mnoho užitečných informací. Kurz je postaven tak, že vás nenechá jít dál, dokud si neprojdete všechny úkoly jednotlivých lekcí. Nenásilně jste donuceni rozšířit si obzory nejen o náplni práce virtuální asistentky, ale hlavně o sobě. Nechybí mnoho praktických rad a tipů, to jsem velmi ocenila. Děkuji za kurz a těším se na práci virtuální asistentky 🙂
Helena Hájková

Virtuální asistentka

Darja-foto-profil

Darja

Vědomá mentorka, virtuální asistentka a milovnice Života

“V tomto kurzu Ti předám esenciální informace, které doporučuji ženám znát ještě předtím, než se do virtuální asistence pustí. Stejně tak kurz pomůže ale i Ženám, které jsou na začátku a informace získávají zatím nahodilým vyhledáváním.

Virtuální asistentkou jsem od roku 2009 a tak vše předávané v kurzu je založeno na osobních zkušenostech. Nebojím se předávat mé 12leté know-how, protože to, co nás doopravdy odlišuje i spojuje, je autenticita.”

Jaké základní lekce v kurzu najdeš?

Podnikání a jeho proč

Základní kámen každého projektu.

Výhody virtuální asistence

Výhody i nevýhody oboru.

Co každá asistentka musí mít?

Co kromě počítače potřebuješ k práci?

Virtuální asistentka podnikatelka

Podnikání a jeho povinnosti. 

Virtuální služby

Jaké služby VA nabízí a jaké můžeš nabízet ty?

Rekapitulace

Jak na rekapitulaci a proč ji zapojit do svého života.

Cena a hodnota

Velmi úzce provázaná důležitá témata.

Klient "srdcovka"

Aneb není klient jako klient.

Sebeprezentace

Kde a jak můžeš prezentovat sebe a své služby?

Zdraví a seberozvoj

Vše se vším souvisí a zdraví je nejdůležitější.

Objednávka kurzu

Běžná cena tohoto online kurzu s názvem Staň se virtuální asistentkou je 1.111 Kč.

Nejčastější dotazy ke kurzu

Připravila jsem pro vás odpovědi na nejčastější dotazy ke kurzu. Pokud tě zajímá něco dalšího, napiš mi na darja@stastnava.cz

Nemám Facebook, můžu si kurz koupit i tak?

ANO! Minikurz probíhá mimo Facebook, aby se mohl připojit kdokoli. Minikurz bude fungovat v rámci webu, takže budeš mít své vlastní přístupové údaje k členským sekcím k videím.

Za jak dlouho kurz musím projít? Mám malé dítě a nemám moc času.

Tak tohle bude jen a jen na Tobě. Ke kurzu budeš mít přístup minimálně 1 rok, takže bude jen na Tobě, kolik času na kurz budeš mít.

Chci nabízet jen administrativu, pomůže mi kurz i tak?

Rozhodně ano! V kurzu není rozdíl, jaké služby chceš nabízet. Ať už to je “jen” administrativa, nebo práce s webem.

Teprve začínám, ale vím, jaké služby chci nabízet, je kurz i pro mě?

Ano, kurz je totiž nejen o službách, je to pouze jedna z lekcí. Krom toho se budeme věnovat stabilním základům podnikání, ceně, klientovi,…

Nevím, zda je virtuální asistence ta správná cesta pro mě, pomůže mi v tom kurz?

Ano. Právě i z tohoto důvodu jsem vytvořila kurz se základy, kde získáš povědomí o tom, co Tě čeká, pokud se rozhodneš na tuto cestu vydat a zkusit to. Abys nemusela zkoušet “jen tak”, formou  pokus-omyl, ale pomůžu Ti uvidět celý kontext hned na začátku. A tak se můžeš rozhodnout, zda do toho jít, nebo zda už na začátku zjistíš, že Ti to nesedí a nechceš to.

Vůbec netuším, co virtuální asistence je, má smysl si kurz koupit, nebo musím mít prvně nějaké zkušenosti?

Právě i pro Tebe je tento kurz jako dělaný. Co to virtuální asistence a proč a jak to funguje, je také jedna z lekcí, takže zkušenosti mít nemusíš, vše Ti v kurzu povím. 🙂

Virtuální asistentka jsem již dlouho, mám své klienty, s cenou jsem spokojená, ale vždy je co zlešovat. Je tento kurz i pro mě?

V tomto případě bych Ti doporučila se raději přihlásit do Klubu virtuálních asistentek, který je koncipován jak pro začátečnice, pokročilé, tak i pro profesionálky.