fbpx

Certifikace

virtuálních asistentek

 

 

 

“Život je to, co se děje, zatímco si děláme plány”

Staň se CERTIFIKOVANOU VIRTUÁLNÍ ASISTENTKOU a získej osobní certifikát, který může podpořit Tvé podnikání, důvěryhodnost, ale také hodnotu v očích Tvých klientů.

Nikdy jsem nevěřila na takové ty “papíry za účast”, právě proto, že často se dávaly jen proto, že člověk prošel kurzem, ale nikdo vlastně moc nevěděl, zda to mělo nějaký smysl, či to člověka nějak na cestě proměnilo, zda to bude opravdu aplikovat či před jak dlouhou dobou kurz prošel, nebo zda se vůbec stále vzdělává.

Zároveň jsem vždy zvažovala, jak ocenit a zviditelnit ty Ženy, které prochází aktivně vzděláváním v rámci Klubu virtuálních asistentek, osobním mentoringem se mnou a účastní se webinářů, zlepšují se, rostou a transformují své podnikání i Sebe samy.

První nápady a kreativita začaly v roce 2020 (proč to trvalo tak dlouho zrealizovat se můžete dočíst v příběhu na konci této stránky) a nyní v roce 2022 je certifikace oficiálně vpouštěna do světa.

Co tento certifikát potvrzuje?

Podnikatelka s tímto certifikátem je aktivní v rámci intenzivního online vzdělávání (pojmenování jako KLUB) a vzdělává se v tématech podnikatelských, pracovních, ale i osobních… Vše totiž spolu úzce souvisí.

Potvrzuje, že je pokročilá v tématech služeb (aby nabízela jen to, co opravdu umí a ovládá bravurně), sebeprezentace, PROČ a jak podnikat, virtuální asistence a delegování, zdravá cena a sebehodnota, online nástroje a služby, zadávání úkoly a komunikace s klienty, jak podnikat Srdcem, jak být opravdu největším přínosem pro klienta, jak klienta provést delegováním, jak spolupracovat s klientem vzdáleně, a mnoho dalších témat, které k virtuální asistenci, či k podnikání jako takovému patří.

Asistentka musí být aktivní v rámci Klubu virtuálních asistentek, absolvovat 4x individuální mentoring a 6x se zúčastnit skupinových mentoringových webinářů v hodnocených 6 měsících. Certifikace je zakončena “pohovorem-zkouškou”, kde společně zhodnotíme její pokrok, proměnu, její úroveň vzdělání v jednotlivých podstatných tématech, doporučení ke změnám v dalších měsících a v případě, že vše bude zhodnoceno v pořádku, obdrží certifikát, který je platný 9 měsíců. Poté o prodloužení certifikace může zažádat znovu, prochází stejným procesem jako poprvé.

V tuto chvíli je certifikace pouze pro členky Klubu, jehož je součástí zdarma. V budoucnu (pravděpodobně rok 2023) bude certifikace nabídnuta také virtuálním asistentkám mimo Klub virtuálních asistentek, nyní je však jedinou možností, jak certifikát získat, stát  se členkou Klubu.

Jaké jsou podmínky certifikace?

 

CERTIFIKOVANÉ PODNIKATELKY

Online vedení a zpracování účetnictví
Podpora podnikatelů
Účetní agenda
Administrativa

Hodinové konzultace pro podnikatele
Průvodkyně delegováním
Osobní i podnikatelská asistence
Koordinace eventů
Zákaznická podpora
Fakturace

Sociální sítě
Správa webu
Automatizace
E-mailing

Jsi virtuální asistentka a chtěla bys certifikaci také?

Připoj se do Klubu virtuálních asistentek a již za 6 měsíců po úspěšném splnění podmínek můžeš mít svou certifikaci také (a k tomu navíc šťastné podnikání).

Do Klubu se můžeš přihlásit tady, nebo mi napiš na darja@stastnava.cz.

Příběh, proč certifikace vznikla?

 

…chystalo se to od začátku tvorby vzdělávání v komunitě 2017/2018, tedy ještě před Klubem (i když jsem o tom snila už v roce 2012). Ale trvalo rozhodnout, co a jak konkrétně udělat, aby to dávalo smysl. Asistentkám, mně, ale i klientům, aby to podpořilo virtuální asistentky a jejich investici a odhodlání do podnikání a vzdělávání.
 
Trvalo mi to dlouho, ano… Pandemie, rozhodnutí zůstat na Bali, rozchod partnerský i pracovní, stěhování na východ Bali…
První grafický návrh dorazil od grafičky v listopadu 2020!!!
V březnu 2021 se můj podnikatelský svět zatřásl pořádně a tak jsem vše stopla, zvažovala i “zavření krámů”. Nyní po znovuzrození (21.3.2022) se k tomu opět vracím. Oživuji – oživujeme.💓 I díky podpoře Všech Žen, které při mně v této nelehké době stály!
 
Věřím, že toto je další krok k podpoře cesty těch mnoha virtuálních asistentek, které na trhu máme, a také k podpoře důvěryhodnosti  pro potenciální klienty. Klub je velikou investicí (čas, energie, finance) podnikatelskou i osobní, tak to pojďme ukázat.🌸🥂