O Vánocích často myslíme na jiné, na potěchu rodiny, přátel, těch méně-šťastných, ale také v tomto období často zapomínáme na Sebe. Blíží se konec roku a již ses ohlídla, co všechno jsi zvládla? Co vše jsi letos udělala, naučila se, zkusila, prodýchala? Komu všemu jsi pomohla, kolik i “obyčejných” aktivit jsi udělala?

ODMĚŇ SE!!!

SPECIÁLNÍ ČLENSTVÍ V KLUBU i s vlastní ONLINE SEBEPREZENTACÍ

Kup si roční členství v Klubu a získej 2x více osobního mentoringu a NAVÍC profil v Katalogu VA!

Získáš 12 měsíců VIP členství v Klubu se všemi dostupnými materiály a 150 hodin výukových videí, každý týden online Mastermind, 2x měsíčně individuální mentoring a mou neustálou podporu a možnost se kdykoli ptát, když zrovna potřebuješ. NAVÍC JAKO DÁREK – VLASTNÍ PREZENTAČNÍ PROFIL V KATALOGU VA!

❄️ ZIMNÍ ŠKOLA (sama nebo s kamarádkou)

Po dobu 10 týdnů Tě provedu tématy potřebnými pro Tvůj začátek úspěšného podnikání jako virtuální asistentka! Psané texty, videa, živá vysílání, 24/7 online podpora. A nebudeš na to sama!

Žádná z nás není stejná, každá jsme v jiné situaci a na nikoho neplatí stejná pravidla.  Důvěra a autenticita jsou ty hlavní přísady všeho, co dělám. A výsledky jsou opravdu úžasné!

Při zakoupení mentoringu, dostaneš druhý jako dárek.🎁

Mít koho se zeptat, mít vlastního mentora a možnost získat jiný náhled a strategii pro úspěšné podnikání, je k nezaplacení.

Pomohu Ti, ať už  budeš chtít mentoring podnikatelský, z oboru virtuální asistence či pro vlastní seberozvoj, sebehodnotu a spokojenější život.

❄️ Zdarma DiGiADVENT 1.-24.12.2023

Připoj se k e-mailovému DiGiAdventu, kde získáš inspiraci ke svému podnikání, k procesům, k vlastním rozhodnutím a oživeno to bude tipy na hudbu a zajímavé kurzy či články.

Darja-foto-profil

Darja

Vědomá mentorka, virtuální asistentka a milovnice Života

“V této nové službě pomohu Ženám pokročilým, ale i těm, které jsou teprve na začátku. Budu Tvou Průvodkyní a mentorkou na telefonu a kdykoli se v Tobě objeví otázka, nebo si někde nebudeš jistá, můžeš napsat…

Virtuální asistentkou jsem od roku 2009, seberozvojem se aktivně zabývám od roku 2001 a meditacemi od roku 1988, a tak vše, o čem mluvím a předávám, je založeno na osobních zkušenostech. Nebojím se předávat mé letité know-how, protože to, co nás doopravdy odlišuje i spojuje, je autenticita.”