PODZIMNÍ ŠKOLA

virtuální asistence

V této škole Tě v lehkosti provedu základními tématy virtuální asistence, abys i ty mohla začít podnikat ve službách, které již znáš a nemusíš se tak složitě učit nic nového.

O podzimní škole

Po dobu 10 týdnů se budeme každý týden věnovat jednomu tématu. Psané texty, videa a podpora mě, komunity i dalších lektorek – to vše Tě čeká v uzavřené FB skupině po celou dobu. Můžeš studovat z počítače nebo z mobilu, kdykoli Ti to internet zrovna dovolí.

PRO KOHO JE PODZIMNÍ ŠKOLA?

Chceš s virtuální asistencí začít? Zajímá Tě, jak můžeš i ty užít svých předchozích  pracovních zkušeností a přitom si chceš vybudovat své podnikání? Neudělám to za Tebe, ale provedu Tě každým tématem, které potřebuješ, abys už za pár týdnů mohla začít v online světě zářit i Ty.

ŽÁDNÁ NUDNÁ TEORIE, POUZE TO NEJNUTNĚJŠÍ

Žádná z nás není stejná, každá jsme v jiné situaci a na nikoho neplatí stejná pravidla. A na tomto stavím všechny kurzy i mentoring. Důvěra a autenticita jsou ty hlavní přísady všeho, co dělám. A výsledky jsou opravdu úžasné!

Chceš být VIP?

Letní školu je možné projít také jako VIP účastnice. V čem je rozdíl? V mentoringu. Máš možnost si dokoupit i 3x mentoring, kde Tvé otázky a cestu projdeme ještě o něco hlouběji a důkladněji.

LEKTORKY

TÉMATICKÝCH TÝDNŮ

DNŮ PŘÍSTUPU KE KURZU

Darja-foto-profil

Darja

Vědomá mentorka, virtuální asistentka a milovnice Života

“V tomto kurzu Ti předám esenciální informace, které doporučuji Ženám znát ještě předtím, než se do virtuální asistence pustí. Stejně tak kurz pomůže ale i Ženám, které jsou na začátku a informace získávají zatím nahodilým vyhledáváním.

Virtuální asistentkou jsem od roku 2009 a tak vše předávané v kurzu je založeno na osobních zkušenostech. Nebojím se předávat mé 13leté know-how, protože to, co nás doopravdy odlišuje i spojuje, je autenticita.”

🌟 ROZVRH LETNÍ ŠKOLY 🌟

ZAČÍNÁME 18.9.2023

Z

1. týden - ZAHÁJENÍ, PODNIKÁNÍ, PODNIKÁM JAKO ŽENA

ZAHÁJENÍ LETNÍ ŠKOLY, SEZNÁMENÍ A DOPORUČENÍ PRO STUDIUM, NA CO SE TĚŠIT? JSEM ŽENA A SVŮJ ŽIVOT MÁM VE SVÝCH RUKOU. JAKOU CESTU SI PŘEJI? PROČ JSEM OCHOTNA DĚLAT ŽIVOTNÍ ZMĚNY?

Z

2. týden - ZNÁM SVOU MOTIVACI

ZNÁM SVÉ PROČ, ZNÁM SVÉ KOŘENY A Z NICH ROSTU. VÍM, PROČ JE DŮLEŽITÉ DĚLAT SVÉ KROKY PŘEDEVŠÍM PRO SEBE.

Z

3. týden - NABÍZÍM SVÉ TOP SLUŽBY

MÁM CO NABÍDNOUT A DĚLÁM TO S RADOSTÍ. CHCI BUDOVAT SVÉ PODNIKÁNÍ UDRŽITELNĚ A KVALITNĚ HNED OD ZAČÁTKU. NABÍZÍM TO, CO UMÍM NEJLÉPE.

Z

4. týden - CENOTVORBA, HODNOTA A HOJNOST

CENÍM SI SEBE I SVÉ PRÁCE, VNÍMÁM SVOU HODNOTU, DOVOLUJI SI ŽÍT V HOJNOSTI A MÁM SPRÁVNOU CENOTVORBU. VÍM, ŽE KVALITNÍ SLUŽBY POTŘEBUJÍ KVALITNÍ CENU.

Z

5. týden - VÍM, KOHO CHCI

DOVOLUJI SI SPOLUPRACOVAT JEN S TĚMI SPRÁVNÝMI LIDMI. VÍM, KDO JSOU, JACÍ JSOU A KDE JE MÁM HLEDAT.

Z

6. týden - UKAZUJI SE TI, SVĚTE!

VYKROČUJI DO SVĚTA A ZÁŘÍM JASNĚ, CO DĚLÁM, PRO KOHO TO DĚLÁM A PROČ TO DĚLÁM. VNÍMÁM SVOU MISI, MÉ PODNIKÁNÍ JE PROPOJENO S MÝMI ŽIVOTNÍMI HODNOTAMI. VÍM, KDE SE MÁM PREZENTOVAT.

Z

7. týden - ÚČETNICTVÍ A DALŠÍ ČÍSLA

ŘEČ ČÍSEL S LEGISLATIVOU. ÚČETNICTVÍ A CO MĚ ČEKÁ PŘI PODNIKÁNÍ? NA CO BYCH NEMĚLA ZAPOMENOUT?

Z

8. týden - TIME MANAGEMENT

JAK SI ZORGANIZOVAT SVOU PRÁCI? AŤ UŽ JSI SAMA, ČI S DĚTMI. JAK SE PŘIPRAVIT NA PODNIKÁNÍ PŘI TĚHOTENSTVÍ?

Z

9. týden - DELEGOVÁNÍ

PROCES DELEGOVÁNÍ, KOMUNIKACE S KLIENTEM, JAK NA HLADKÝ POSTUP, JAK ODHADNOUT KLIENTA,…

Z

10. týden - SLAVNOSTNÍ POSLEDNÍ TÝDEN

ZAKONČENÍ, REKAPITULACE, POSLEDNÍ ODPOVĚDI NA TVÉ OTÁZKY A NEJISTOTY. SLAVNOSTNÍ “PROVĚŘENÍ” NAUČENÉHO. KDO ZÍSKÁ OSVĚDČENÍ? 😉

    Objednávka kurzu