fbpx

Jmenuji se Darja

jsem virtuální asistentka a
Zakladatelka komunity pro virtuální asistentky

Cesta za vlastní svobodou

Je rok 2019, mám fungující podnikání a učím další ženy, jak začít podnikat v tom, co je baví, co umí a ještě být šťastná.

Ale když jsem v roce 2009 začínala pomáhat podnikatelům s jejich podnikáním, byl to pro mě jen malý přivýdělek a zábava, neboť jsem nevěřila, že by na světe existoval někdo, kdo by mi za něco tak jednoduchého zaplatil.

V roce 2012 jsem absolvovala výcvik systemických konstelací a spirituální inteligence, a právě díky tomu v kombinaci s již 18. rokem meditací a seberozvojových seminářů, jsem schopna vidět souvislosti situací, provést ženy cestou krok za krokem a pomoci jim rozluštit to, co jim brání v růstu.

V roce 2013 jsem byla vybrána do projektu Moudré podnikání žen se svým projektem lektorum.cz, kde jsem se naučila vše ohledně podnikání od profíků jmen Martin Dokoupil, Madla Čevelová, Martin Komárek, Janko Polák, atp.

Tento podnikatelský projekt jsem stále dělala při zaměstnání a ani neplánovala odcházet. Ale znáte to, chcete-li pobavit Boha, seznamte ho se svými plány do budoucna. A tak se stalo…

V září 2013 jsem odešla ze zaměstnání a rozhodla se to tedy prostě zkusit.

A tak jsem tady.

V roce 2016 jsem se rozhodla vykašlat se na strachy a obavy a skočila do podnikatelských vod naplno, dala o Sobě vědět do všech směrů a od 2017 nepřijímám nové klienty, neboť mám plno.

Nebyla bych to však Já, abych nenásledovala přání svého Srdce a 28. října 2017 jsem založila první komunitu pro virtuální asistentky, kde jsem se začala spojovat s ženami, které dělají to stejné jako já.

Později se začaly přidávat i ženy, kterým tato práce z domu přišla zajímavá a já najednou dělala živá vysílání a psala články pro komunitu několika stovek žen.

A tak přesně o 2 roky později, 28. října 2019 jsem spustila první český trénink pro virtuální asistentky.

Naučíš se:

  • jak se stát skvělou podnikatelkou
  • jak být schopnou asistentkou
  • jak být vědomovou ženou
  • jak využít a začít s tím, co už umíš
  • co vše asistentka dělá a co je k tomu potřeba
  • co asistentka nabízí
  • ukažu Ti, jak se nacenit, prezentovat i růst

 

vyfakturovaných hodin

žen v komunitě

let seberozvoje

let "VA" praxe

Travel Highlight Reel

Jak jsem se stala plně “zabookovanou” VA?

Dělám to, co mě baví. Je pro mě důležité být autentická. A tím mi přichází klienti, se kterými si sedneme. Za celou svou dobu jsem ukončila spolupráci pouze s jedním klientem, kterého jsem neodhadla správně a zvolila jsem opačný postup než běžně. Naštěstí jsme to cítili oba a ukončení po týdnu nebyl problém.

Měla jsem jasno, kolik je má cena a pod tu jsem nešla. Udělala jsem prvně kroky k tomu, abych byla zabezpečená a cítila se stabilně. Neznamenalo to, že jsem si kdovíjak věřila. 🙂 Ale postupně jsem zjišťovala, že není čeho se bát, stačilo být upřímná, ochotná, aktivní a dělat to, co miluji.

 

A tak se to stalo. Od roku 2017

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas

Recent Travels

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud

Strašák jménem cenotvorba?

Strašák jménem cenotvorba?

Není dobré virtuální asistentky, freelancera nebo podnikatele, který by se nezamýšlel, jestli jsou ceny, za které prodává svoje služby, adekvátní. Posuň se v oblasti cenotvorby o kousek dál a podívejme se společně, jak tento zdánlivý strašák zkrotit.Pochyby jsou pro...

Rok na Bali – díky online podnikání i Co-vidu

Rok na Bali – díky online podnikání i Co-vidu

Byl to rok, kdy se mnou Nikol z projektu Nomádky na cestách natáčela podcast. V té době jsem zrovna byla v ČR na pár dnů mezi návštěvou rodiny na Floridě a odletem na milované Bali, kde byl plán jasný: 2 měsíce balijského užívání a načerpání sil a návrat do českého...