Klub pro virtuální asistentky

pro všechny ženy, které touží objevit svobodu díky online podnikání

Chceš zjistit, jak začít s virtuální asistencí? Nebo už jako virtuální asistentka pracuješ a nevíš, kam se obrátit pro radu? Přidej se do klubu plného informací a využij moji pomoc i podporu žen, které jsou ve stejné situaci jako ty. 

 

V Klubu najdeš:

Z

Základní informace o online podnikání

Ukážu ti vše potřebné k tomu, aby bylo tvé podnikání úspěšné a přinášelo ti finanční zabezpečení i radost.

Z

Zajímavé články, důležité rady a tipy na aplikace

Dozvíš se, jak efektivně pracovat, aby ti tvé podnikání přinášelo skutečnou svobodu.

Z

Vše o virtuální asistenci v kostce

Zjistíš, co všechno můžeš jako virtuální asistentka dělat a jak při práci využít to, co umíš a co tě baví.

Z

Pravidelná živá vysílání

Seznam témat budeš znát dopředu a můžeš si tak připravit otázky, které tě zajímají.

 

Proč vstoupit do Klubu?

Získáš okamžitý přístup k exkluzivním informacím

Mám za sebou 10 let zkušeností z virtuální asistence, průběžně se vzdělávám ve všech oblastech online podnikání a věnuji se meditacím a osobnímu rozvoji. Dohromady s mojí touhou šířit kolem sebe radost a štěstí tvoří tohle všechno pořádný balíček zkušeností, znalostí a pozitivní energie. A ten s tebou budu sdílet!

w

Budu se ti osobně věnovat

Pravidelně budu odpovídat na tvoje otázky a dostaneš ode mě zpětnou vazbu ke všem absolvovaným lekcím. Na rozdíl od předtočených videokurzů s pevně danými tématy přizpůsobím obsah klubu tomu, co zrovna řešíš a potřebuješ.

Dění v klubu můžeš snadno sledovat kdykoliv a odkudkoliv

Ke všem lekcím, pracovním listům i videím z klubu máš přístup po celou dobu členství. Vzdělávat se a inspirovat se tak můžeš doma i na cestách – prostě všude tam, kde se připojíš k internetu. Stačí ti jen telefon, tablet nebo počítač, a při poslechu videí se ti budou hodit i sluchátka

Měsíční členství tě vyjde jen na 990Kč

Protože chci rozšířit povědomí o virtuální asistenci mezi co největší počet žen, nepředávám informace formou drahého videokurzu, za který bys musela jednorázově zaplatit několik tisíc korun. Stačí, když si za 990 Kč koupíš měsíční členství v klubu, a můžeš se hned začít vzdělávat a inspirovat.

Témata

Jakým tématům se budeme v Klubu věnovat?

ZAČÁTKY PODNIKÁNÍ

Proč je důležité mít motivaci?
Co všechno musíš v začátcích podnikání zařídit?

PODNIKÁNÍ ONLINE

Jaké jsou výhody a nevýhody online podnikání?
Jak pracovat na cestách?

PRÁCE VIRTUÁLNÍ ASISTENTKY

Jak začít využívat vše, co už umíš?
Jaké výhody přináší klientům virtuální asistentka?

HLEDÁNÍ KLIENTŮ

Kdo je tvůj ideální klient a jak ho najdeš?
Kde a jak se prezentovat?

CENOTVORBA

Jak nastavit cenu tak, aby ti podnikání vydělávalo?
Jak souvisí cenotvorba s tvojí sebehodnotou?

DELEGOVÁNÍ

Jak naučit své klienty delegovat?
Jak si celý proces delegování nastavit?

EFEKTIVITA PRÁCE

Jak si zjednodušit práci?
Jak na efektivní timemanagement?

MENTÁLNÍ NASTAVENÍ

Jak předcházet stresu a vyhoření?
Jak pracovat se svými strachy?

A mnoha dalším...

Klub 

Pro koho je Klub určen?

Pro ženy, které se rozhodují, zda začít s virtuální asistencí

Možná jsi o virtuálních asistentkách ještě nikdy neslyšela nebo už po virtuální asistenci nějakou dobu pokukuješ, ale váháš, jestli ji máš vyzkoušet. Díky nízkému měsíčnímu členství můžeš snadno zjistit, co virtuální asistence obnáší, a rozhodnout se, jestli s ní chceš začít.

Pro začínající virtuální asistentky, které hledají informace a podporu

Nedávno jsi s virtuální asistencí začala, ale nemáš pořád jasno v důležitých věcech? Řešíš pořád dokola, jaké služby klientům nabídnout a kolik si za ně říct? V Klubu tě krok za krokem provedu tím, co potřebuješ pro úspěšný start svého podnikání, a odpovím na všechny tvoje otázky.

Pro virtuální asistentky, které chtějí nadále rozvíjet sebe i své podnikání

V klubu se věnuji i tématům, které řeší zkušené virtuální asistentky. Sama totiž vím, jak je důležité se čas od času zamyslet nad svojí cenotvorbou nebo nad timemanagementem a efektivitou práce. Pokud chcete, aby vaše podnikání rostlo, musíte se neustále vzdělávat a rozvíjet.

Reference

Co o Klubu říkají jeho členky?

Lucie Svoboda

“Ten Klub to je velká paráda! ❤️ Klobouk dolů , vážně! Je to super!! Kdyby mi tohle někdo dal na začátku, tak se zblázním štěstím❤️ Opravdu ale umíš moc hezky psát a vysvětlovat..já jsem unešená❤️❤️

Andrea Rážová

“Darja je skvělá. Umí motivovat, poradí, podpoří, nesoupeří. Má mnoho zkušeností a znalostí, které předává dál. ❤️ Pomáhá mi na cestě za snem a kdykoliv cokoliv potřebuju, je tu pro mě. ❤️”

Beáta Konvalinová

“Darja je láskavá sprievodkyňa na ceste k slobode. Dôkazom je Klub pre virtuálne asistentky, v ktorom systematicky a postupne zdieľa cenné informácie a posúva nás bližšie k našej sebahodnote a sebarealizácii. Srdečne ďakujem 💜”

Lucie Doležalová

“Pokud některá váháte, tak nevahájte 😉 Klub je plný informací, pro začínající VA je to neuvěřitelná studna informací. Ale i já, která už nějaký ten pátek VA jsem, tam nacházím pořád nové a nové informace, které s námi Darja sdílí 🙂”

Svatava Nezvalová

“Stále žasnu nad tou velikou hodnotou, kterou Darja přináší. Krásný pozitivní přístup s otevřeným srdcem vyvážený nohama na zemi a letitou praxí, která jde cítit. Líbí se mi, jakým způsobem se Darja ptá, jak nad podnikáním uvažuje…Je to veliká inspirace. Děkuji 🙏🏻”

Klára Hrozínková

“Darja dokázala jednu skvělou věc, a to, dát nás “virtuální asistentky” dohromady. Vytvořila pro nás laskavé a inspirativní prostředí, kde se navzájem podporujeme, radíme si, sdílíme naše starosti i úspěchy a vnímáme se jako kolegyně a ne jako konkurentky. A co víc, díky její podpoře jsme se začali scházet i offline a měli možnost se tak poznat i osobně.”

Lucie Hrubá

Budoucí virtuální asistentka

“Darji, díky za tuhle stránku, ale zejména za Klub, kde je krásný návod krok za krokem. Jsem ráda, že jsem se rozhodla vstoupit, protože nejenže je tu mraky cenných informací, ale mám pocit podpory a toho, že zde táhneme za jeden provaz. A to je vždycky k nezaplacení!”

Kateřina Laňková

Virtuální asistentka

“Darja je velký profesionál a navíc příjemná a milá. V klubu pro VA nabízí ucelený přehled rad, tipů. Neocenitelná je její zpětná vazba. Spolupráce s Darjou je bezproblémová. Mohu jen doporučit.”

Petra Marešová

Budoucí virtuální asistentka

“Je to perfektní, nádherné propracované. Myslím si, že tomu nechybí vůbec nic! Jste úžasná! ❤️

Členství

Přihlaš se

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Ptáte se…

Nejčastější otázky

Nemám s podnikáním žádnou zkušenost. Budu informacím v Klubu rozumět?

Dobře si pamatuju, jaké problémy jsem já sama řešila v době, kdy jsem s virtuální asistencí začínala. Krok za krokem tě proto provedu vším, co potřebuješ vědět v úplných začátcích svého podnikání. Všechny informace ti předám srozumitelně a můžeš se k nim kdykoliv vrátit po celou dobu členství v Klubu. A kdybys měla jakékoliv otázky, ráda ti odpovím v komentářích nebo během živého vysílání. Věřím, že společně zvládneme tvoje podnikání úspěšně nastartovat!

Můžu se do Klubu připojit kdykoliv?

Ano! Začít můžeš, kdy potřebuješ. Klubem můžeš procházet svým tempem a ke všem lekcím se kdykoliv vrátit.

Když nebudu online během živého vysílání, můžu se později podívat na záznam?

Ano! Po každém živém vysílání uložím záznam videa v Klubu a můžeš se na něj podívat kdykoliv. Pokud budeš mít otázku, stačí ji napsat do komentáře a já ti na ni odpovím buď textem, nebo videem.

Můžu se tě zeptat na to, čemu nebudu rozumět?

Samozřejmě! Ráda odpovím na tvoje komentáře v Klubu, na e-maily nebo se můžeš objednat na individuální konzultaci, kterou máš součástí členství zdarma.

Můžu vstoupit do Klubu, i když nemám účet na Facebooku?

Tuhle možnost plánuji zavést, ale teď to bohužel možné není.

Co vše je součástí klubu a jak dlouho budu mít k materiálům přístup?

Měsíčním členstvím v Klubu získáš 30denní přístup k lekcím, které obsahují textové příspěvky a živá vysílání. Neustále vytvářím další obsah a chystám pro tebe nové lekce zaměřené například na delegování, legislativu, účetnictví nebo spolupráci s dalšími podnikateli.

Během tvého členství v Klubu ti navíc ráda pomůžu se všemi otázkami, které zrovna kolem virtuální asistence řešíš.