fbpx

Minikurz
Staň se virtuální asistentkou

Ukážu ti, jak online dělat to, co Tě baví,
a vytvořit si tak podnikání, 
které ti do života přinese nejen peníze,
ale především radost, svobodu a smysl.

Ukážu Ti vše o virtuální asistenci.
Podíváme se na výhody, zda je tato práce vhodná i pro Tebe,
jak se správně nacenit, kde můžeš najít své klienta
a mnoho dalšího, co k virtuální asistenci patří…

Čeká Tě…

10 LEKCÍ & 10 VIDEÍ

Základy virtuální asistence vycházející z reálných zkušeností a 12-letého know-how. Žádná suchá data, která se dočteš kdekoli, ale informace od skutečné virtuální asistentky.

TEORIE I PRAXE

Žádná nutná teorie, ale všechny informace zasazené do praktických cvičení, co vše potřebuješ pro své úspěšné podnikání a virtuální asistenci.

3x BONUS

Jako bonus ke kurzu dostaneš přístup k jedinečnému záznamu přednášky z konference Som Sama Sebou na téma: Podnikej a buď šťastná, dále lekci s oblíbenými aplikacemi a lekci o pracování na cestách.

Staň se virtuální asistentkou

Tento minikurz vznikl jako dárek k 3. výročí založení komunity virtuálních asistentek!
Absolvováním minikurzu dostaneš základy, od kterých se budeš moci odrazit a začít podnikat…

NEPODCEŇUJ SE

MĚJ VÍCE ČASU PRO SEBE I SVOU RODINU

PODNIKej smysluplně

Darja

Vědomá mentorka, virtuální asistentka a milovnice Života

“V tomto minikurzu Ti předám esenciální informace, které doporučuji ženám znát ještě předtím, než se do virtuální asistence pustí. Stejně tak kurz pomůže ale i Ženám, které jsou na začátku a informace získávají zatím nahodilým vyhledáváním.

Virtuální asistentkou jsem od roku 2009 a tak vše předávané v Minikurzu je založeno na osobních zkušenostech. Nebojím se předávat mé know-how, protože to, co nás doopravdy odlišuje i spojuje, je autenticita.”

Objednávka kurzu

Běžná cena 1299 Kč

Nejčastěji se mě ptáte…

Nemám Facebook, můžu si kurz koupit i tak?

ANO! Minikurz probíhá mimo Facebook, aby se mohl připojit kdokoli. Minikurz bude fungovat v rámci webu, takže budeš mít své vlastní přístupové údaje k členským sekcím k videím.

Nemám 11.10. čas, vadí to? Nebo se můžu připojit později?

Nevadí, můžeš se připojit kdykoli budeš chtít. Kurz se sice spouští 11.10., je to jeho oficiální první spuštění, ale je na Tobě, kdy se připojíš, kdy kurz budeš dělat… Minikurz si totiž budeš procházet sama, dle svých možností a potřeb.

Za jak dlouho kurz musím projít? Mám malé dítě a nemám moc času.

Tak tohle bude jen a jen na Tobě. Ke kurzu budeš mít přístup alespoň 1 rok, takže bude jen na Tobě, kolik času na kurz budeš mít.

Chci nabízet jen administrativu, pomůže mi kurz i tak?

Rozhodně ano! V kurzu není rozdíl, jaké služby chceš nabízet. Ať už to je “jen” administrativa, nebo práce s webem.

Virtuální asistentka jsem již dlouho, mám své klienty, s cenou jsem spokojená, ale vždy je co zlešovat. Je tento kurz i pro mě?

V tomto případě bych Ti doporučila se raději přihlásit do Klubu virtuálních asistentek, který je koncipován jak pro začátečnice, pokročilé, tak i pro profesionálky.

Teprve začínám, ale vím, jaké služby chci nabízet, je kurz i pro mě?

Ano, kurz je totiž nejen o službách, je to pouze jedna z lekcí. Krom toho se budeme věnovat stabilním základům podnikání, ceně, klientovi,…

Nevím, zda je virtuální asistence ta správná cesta pro mě, pomůže mi v tom kurz?

Ano. Právě i z tohoto důvodu jsem vytvořila kurz se základy, kde získáš povědomí o tom, co Tě čeká, pokud se rozhodneš na tuto cestu vydat a zkusit to. Abys nemusela zkoušet “jen tak”, formou  pokus-omyl, ale pomůžu Ti uvidět celý kontext hned na začátku. A tak se můžeš rozhodnout, zda do toho jít, nebo zda už na začátku zjistíš, že Ti to nesedí a nechceš to.

Vůbec netuším, co virtuální asistence je, má smysl si kurz koupit, nebo musím mít prvně nějaké zkušenosti?

Právě i pro Tebe je tento kurz jako dělaný. Co to virtuální asistence a proč a jak to funguje, je také jedna z lekcí, takže zkušenosti mít nemusíš, vše Ti v kurzu povím. 🙂

Zajímá Tě ještě něco dalšího?

Napiš mi na darja@stastnava.cz.